KS Piekary Śląskie - strona nieoficjalna

Sparing: KS Piekary - Urania Ruda Śl. 2-2 (1-0)

• autor: futbolowo.pl, 2012-07-24 21:47

W kolejnym spotkaniu sparingowym zremisowaliśmy na własnym boisku z Uranią Ruda Śląska 2-2.

Po raz kolejny mogliśmy zobaczyć na boisku praktycznie dwie różne jedenastki w naszym zespole. Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu, długo utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy groźne sytuacje pod bramką rywali, którzy w tej części gry nie zagrozili ani razu naszej bramce. Zwieńczeniem dobrej gry naszego zespołu w 1 połowie była bramka zdobyta przez Janusza Drzisle. W drugiej części gry po wielu zmianach nasza gra wyglądała troszkę gorzej, najpierw tracimy bramkę na 1-1, następnie po ładnym zagraniu Dawida Maciejoka bramkę na 2-1 zdobywa Marcin Kołba. Stwarzamy kolejne sytuacje jednak brakuje nam wykończenia. W samej końcówce goście zdobywają wyrównującą bramkę i wynikiem 2-2 kończy się spotkanie.

KS PIEKARY - URANIA RUDA ŚLĄSKA 2-2 (1-0)

Bramki: Janusz Drzisla, Marcin Kołba

Skład KS-u I połowa: Grzesiu Migdalski (30 min. Piotr Barański), Marcin Mazik, Grzesiu Skutela, Mateusz Gosek, Grzesiu Mazik, Mateusz Wysocki, Przemek Szczepaniak, Janusz Drzisla, Marcin Kołba, Maciek Grysko, Dawid Kowalczyk.

II połowa: Piotr Barański (60min.Paweł Duda), Marcin Kołba, Marcin Mazik, Grzesiu Skutela, Sebastian Finka, Daniel Urbańczyk, Tomek Slapa, Mateusz Korona, Łukasz Halupczok, Przemek Maluchnik, Dawid Maciejok. Trener: Adrian Szastok

autor: ~Obserwator 2012-07-24 22:47:42

avatar W pierwszej połowie nie grał Maciejok tylko Grysko!!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

KS Piekary - Orzeł Miedary
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Piekary Śl 3:2 Orzeł Miedary
2012-08-03, 18:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

KS Orkan Dąbrówka Wlk. 5:3 KS Piekary Śl
KS Piekary Śl 2:2 Urania Ruda Śląska
KS Piekary Śl 5:1 Cyklon Rogoźnik
Orzeł Bobrowniki 2:3 KS Piekary Śl
KS Piekary Śl 3:2 Orzeł Miedary

A-klasa » Bytom

Czy podoba Ci się Nasza strona ?